elif bale 2020 subat ayi bulteni 1

KISA BİR MOLADAN SONRA YİNE BİRLİKTEYİZ...


17 Ocak 2020'de karne alan çocuklarımızın başarılarını kutluyor, devamını diliyoruz...

Bu arada bizler boş durmayıp Haziran ayında gerçekleştirmeyi planladığımız yıl sonu temsili için hazırlıklarımızı hızladırdık.

Bildiğiniz üzere tatil önce tüm öğrencilerimize özel olarak dikilecek olan kostümler için ölçüler alınmıştı. Hocalarımız danslara uygun kostümleri tasarladılar ve örnek dikimler hazırlanmaya başladı.


elif bale 2020 subat ayi bulteni 2Bu yıl temsilimiz, 2 perdeden oluşacak olup; 1. perdede çocuklarımız modern ve Neoklasik danslarını sergileyecek, 2. perde de ise eserin konusuna uygun danslarıyla devam edecekler.


ŞUBAT AYI BAŞI İTİBARİYLE TÜM GRUPLAR KOREOGRAFİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.

elif bale 2020 subat ayi bulteni 3
elif bale 2020 subat ayi bulteni 4
elif bale 2020 subat ayi bulteni 5

Klasikleşen doğum günü kutlamalarımız da devam ederken çocuklarımızın heyecanla bu ay "benimkini ne zaman yapacaksınız" bizi mutlu etmekte; özellikle büyük gruplardaki öğrencilerimizin sosyal medyada paylaştıkları "İKİNCİ EVİMİZ ELİF BALE" ; "GELDİK İKİNCİ EVİMİZE" gibi paylaşımları da çalışma şevkimizi daha da artırmakta...

Hatta 14-17 yaşlarındaki öğrencilerimizin hafta sonu derslerine saatler öncesinden gelip burada olmak istemeleri, küçük gruplardaki çocuklarımızla ilgilenmeleri artık gerçekten BÜYÜK BİR AİLE olduğumuzu hissettirmekte...

Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle, sevgiyle kalın...